property

Перебування в Туреччині для громадян України, нерухомість, вид на проживання

За правилами безвізового режиму між Україною та Республікою Туреччини, громадяни України можуть знаходитись в Туреччині не більше ніж 90 днів впродовж 180 днів. Щоб залишитися на більш тривалий час, необхідно оформити дозвіл на перебування, тимчасовий чи постійний. Він оформлюється лише на території Туреччини в Міграційній службі.

Туреччина приймає громадян України з ID картами, закордонними паспортами старого зразка, біометричними та подовженими паспортами.

На даний момент в Турецькій Республіці офіційно не запроваджено спрощений режим в’їзду для громадян України (окрім провінції Стамбул), а також громадяни України не приймаються в якості біженців.  

За правилами Міграційної служби Республіки Туреччина паспорт повинен бути дійсний ще 60 днів по припиненню безвізового режиму, тобто 150 днів для громадян України на момент в’їзду.

В Посольстві України в Анкарі, Генеральному консульстві України в Стамбулі, а також в Консульстві України в Анталії є можливість продовжити термін дії паспортного документу на безоплатній основі.

Для громадян України, які подорожують до Турецької Республіки разом з дітьми, у яких відсутній паспортний документ, а є лише свідоцтво про народження існує можливість вклеїти фотографію дитини в паспортний документ батьків в Посольстві України.

Вид на проживання у Туреччині можна оформити при офіційній довготривалій оренді житла, при купівлі житла, у разі укладання шлюбу громадянином/громадянкою Туреччини, за деяких інших обставин (навчання, лікування тощо). 

Наша компанія займається будівництвом житла в місті Аланія, а також продажем квартир по всій Аланії у готових будинках. Для консультації та підбору варіантів ми пропонуємо оглядовий тур на 3-4 дні, у якому ви можете обрати собі житло для купівлі, проживання у готелі не сплачується у разі придбання житла чепрез нашу будівельно-риелторську компанію. 

Надалі післяпродажний сервіс допоможе з усіма питаннями щодо документів, навчання дітей, купівлі меблів та техніки, підключення абонента для користування електрико, водою, тощо. 

У разі оформлення ВНЖ діти можуть навчатися у турецьких школах на турецькій мові, безкоштовно. У Аланії є школи, коледжі, філії відомих університетів, а також дитячі садочки.

Робота у Туреччині можлива лише з наданням специального дозволу, оформленням якого займається суто роботодавець, що наймає на роботу іноземця. 

У м. Київ відкрито офіційне представництво нашої компанії. 

Зверніться за консультацією по цінах на житло в Туреччині та процесу оформлення житла. Іноземці також можуть оформлювати житло в іпотеку. 

Слідкуємо за подальшими новинами та будемо інформувати громадян України щодо змін у законодавстві щодо безвізового перебування. 

property

Другие новости

Где купить недвижимость в Турции для переезда на ПМЖ: Район Оба
Центр Аланьи – это самые активные кварталы, где круглый год кипит жизнь. А соседний с центром район на востоке – это Оба. Трассой Анталия-Мерсин делится на нижнюю, прибрежную Обу, и верхнюю Обу, которая тянется в сторону гор. В обеих частях района недвижимость оптимальн...
Зима близко: Как греют квартиры в Аланье
Для многих потенциальных покупателей недвижимости на курортах Средиземного моря оказывается неожиданностью тот факт, что в городах нет централизованного отопления. Если в Анталии есть газ и отопление в части домов, то в более курортной Аланье его пока еще нет. Но постоя...
Доход от туризма на 190% больше, земля подорожала на 83%, строек не хватает. Новости Турции
В 2022 году Турция восстановила объемы туризма. Недвижимость дорожает, земель под застройку все меньше, проектов строительства не хватает. Рассмотрим свежую статистику по Турции по состоянию на август 2022. ТУРИЗМКак сообщает Anadolu Ajansı, за семь месяцев 2022 года Ту...
Вторичка или первичка в Аланье — что выбрать?
Если наш читатель хотел бы получить универсальный совет по этому вопросу, то в статье его, к сожалению, не будет. Но мы постарались раскрыть для вас плюсы и минусы, чтобы можно было сделать оптимальный выбор между вложением в строящийся комплекс и покупкой готового жиль...
Восходящая звезда. Паяллар, район Аланьи
Паяллар находится всего в 9 км от центра Аланьи, со стороны пляжа Клеопатры. Такое расположение гарантирует удобство проживания и отдыха. Близость к центру также служит индикатором для инвесторов. Этот район располагает свободными участками под строительство, вскоре име...
ЗОЖ преимущества Аланьи для переезда и отдыха
Аланья — самая южная точка на карте Турции. Зимой +15°С и выше, красивая природа, 300 солнечных дней в году. ЗОЖ в АланьеРассмотрим преимущества переезда или длительного проживания в этом городе Турции. Рациональный режим труда и отдыхаМногие покупают или снимают жилье ...
Stay

Остались вопросы?

Закажите консультацию у опытных менеджеров, которые помогут Вам во всех вопросах.

Кристина Гливкая
Илона Арнашова
Ульяна Коркмаз
Анастасия Рябкова
Елена Горяинова
WhatsApp