property

Перебування в Туреччині для громадян України, нерухомість, вид на проживання

За правилами безвізового режиму між Україною та Республікою Туреччини, громадяни України можуть знаходитись в Туреччині не більше ніж 90 днів впродовж 180 днів. Щоб залишитися на більш тривалий час, необхідно оформити дозвіл на перебування, тимчасовий чи постійний. Він оформлюється лише на території Туреччини в Міграційній службі.

Туреччина приймає громадян України з ID картами, закордонними паспортами старого зразка, біометричними та подовженими паспортами.

На даний момент в Турецькій Республіці офіційно не запроваджено спрощений режим в’їзду для громадян України (окрім провінції Стамбул), а також громадяни України не приймаються в якості біженців.  

За правилами Міграційної служби Республіки Туреччина паспорт повинен бути дійсний ще 60 днів по припиненню безвізового режиму, тобто 150 днів для громадян України на момент в’їзду.

В Посольстві України в Анкарі, Генеральному консульстві України в Стамбулі, а також в Консульстві України в Анталії є можливість продовжити термін дії паспортного документу на безоплатній основі.

Для громадян України, які подорожують до Турецької Республіки разом з дітьми, у яких відсутній паспортний документ, а є лише свідоцтво про народження існує можливість вклеїти фотографію дитини в паспортний документ батьків в Посольстві України.

Вид на проживання у Туреччині можна оформити при офіційній довготривалій оренді житла, при купівлі житла, у разі укладання шлюбу громадянином/громадянкою Туреччини, за деяких інших обставин (навчання, лікування тощо). 

Наша компанія займається будівництвом житла в місті Аланія, а також продажем квартир по всій Аланії у готових будинках. Для консультації та підбору варіантів ми пропонуємо оглядовий тур на 3-4 дні, у якому ви можете обрати собі житло для купівлі, проживання у готелі не сплачується у разі придбання житла чепрез нашу будівельно-риелторську компанію. 

Надалі післяпродажний сервіс допоможе з усіма питаннями щодо документів, навчання дітей, купівлі меблів та техніки, підключення абонента для користування електрико, водою, тощо. 

У разі оформлення ВНЖ діти можуть навчатися у турецьких школах на турецькій мові, безкоштовно. У Аланії є школи, коледжі, філії відомих університетів, а також дитячі садочки.

Робота у Туреччині можлива лише з наданням специального дозволу, оформленням якого займається суто роботодавець, що наймає на роботу іноземця. 

У м. Київ відкрито офіційне представництво нашої компанії. 

Зверніться за консультацією по цінах на житло в Туреччині та процесу оформлення житла. Іноземці також можуть оформлювати житло в іпотеку. 

Слідкуємо за подальшими новинами та будемо інформувати громадян України щодо змін у законодавстві щодо безвізового перебування. 

property

Другие новости

Бали или Турция — где купить недвижимость?
Сравнивать индонезийский остров Бали и Турцию для релокации невозможно. Уровень экономики, в целом ключевые показатели несравнимы. Ешь, молись, люби VS Живи, отдыхай, работайМалоэтажный, деревенский, чисто туристический и сельскохозяйственный остров, омываемый Японским ...
Как купить недвижимость в Турции, если денег недостаточно?
Туристический вид на жительство в Турции, при его продлении 5 лет, не дает права на получение гражданства. А вот ВНЖ владельца недвижимости подходит для последующей натурализации — получения гражданства на основании длительного проживания в стране.Получить ВНЖ как собст...
Недвижимость в Газипаша — открытие 2022 и тренд 2023
Газипаша (Gazipaşa) находится в 20 км от Аланьи, это отдельный город со своими районами и населением около 60 тыс. человек. Туризм здесь на сегодня минимальный, местные жители заняты сельским хозяйством. Промышленных предприятий нет, экологическая обстановка благоприятн...
Доходна квартира в Аланье. Прибыльность, выбор, нюансы
В первый год сдачи квартиры на море в Аланье можно рассчитывать на 10% годовых в €. А дальше – больше, если квартира имеет преимущества и нарабатывает свою клиентуру на повторное заселение, рекомендации.Как выбрать доходную недвижимость, как сдавать и кто будет этим все...
Сколько в Турции живет иностранцев в 2023 году
В 2022 году произошли изменения в получении вида на жительство в Турции и гражданства за инвестиции. Ужесточаются требования, много отказов по получению и продлению туристического вида на жительство по аренде недвижимости, по которому многие жили в стране у моря годами....
Поздравляем с наступающим Новым 2023 годом!
Дорогие друзья!🎄 Новый год — чудесный праздник и символическое время для планов на будущее! Команда Stay Property желает всем исполнения желаний, а особенно — самых смелых и дерзких 🙂🎉 Пусть в следующем году все ваши планы на 100% воплощаются в реальность, с легкостью и...
Stay

Остались вопросы?

Закажите консультацию у опытных менеджеров, которые помогут Вам во всех вопросах.

Кристина Гливкая
Илона Арнашова
Ульяна Коркмаз
Анастасия Рябкова
Елена Горяинова
WhatsApp