WhatsApp
property

Перебування в Туреччині для громадян України, нерухомість, вид на проживання

За правилами безвізового режиму між Україною та Республікою Туреччини, громадяни України можуть знаходитись в Туреччині не більше ніж 90 днів впродовж 180 днів. Щоб залишитися на більш тривалий час, необхідно оформити дозвіл на перебування, тимчасовий чи постійний. Він оформлюється лише на території Туреччини в Міграційній службі.

Туреччина приймає громадян України з ID картами, закордонними паспортами старого зразка, біометричними та подовженими паспортами.

На даний момент в Турецькій Республіці офіційно не запроваджено спрощений режим в’їзду для громадян України (окрім провінції Стамбул), а також громадяни України не приймаються в якості біженців.  

За правилами Міграційної служби Республіки Туреччина паспорт повинен бути дійсний ще 60 днів по припиненню безвізового режиму, тобто 150 днів для громадян України на момент в’їзду.

В Посольстві України в Анкарі, Генеральному консульстві України в Стамбулі, а також в Консульстві України в Анталії є можливість продовжити термін дії паспортного документу на безоплатній основі.

Для громадян України, які подорожують до Турецької Республіки разом з дітьми, у яких відсутній паспортний документ, а є лише свідоцтво про народження існує можливість вклеїти фотографію дитини в паспортний документ батьків в Посольстві України.

Вид на проживання у Туреччині можна оформити при офіційній довготривалій оренді житла, при купівлі житла, у разі укладання шлюбу громадянином/громадянкою Туреччини, за деяких інших обставин (навчання, лікування тощо). 

Наша компанія займається будівництвом житла в місті Аланія, а також продажем квартир по всій Аланії у готових будинках. Для консультації та підбору варіантів ми пропонуємо оглядовий тур на 3-4 дні, у якому ви можете обрати собі житло для купівлі, проживання у готелі не сплачується у разі придбання житла чепрез нашу будівельно-риелторську компанію. 

Надалі післяпродажний сервіс допоможе з усіма питаннями щодо документів, навчання дітей, купівлі меблів та техніки, підключення абонента для користування електрико, водою, тощо. 

У разі оформлення ВНЖ діти можуть навчатися у турецьких школах на турецькій мові, безкоштовно. У Аланії є школи, коледжі, філії відомих університетів, а також дитячі садочки.

Робота у Туреччині можлива лише з наданням специального дозволу, оформленням якого займається суто роботодавець, що наймає на роботу іноземця. 

У м. Київ відкрито офіційне представництво нашої компанії. 

Зверніться за консультацією по цінах на житло в Туреччині та процесу оформлення житла. Іноземці також можуть оформлювати житло в іпотеку. 

Слідкуємо за подальшими новинами та будемо інформувати громадян України щодо змін у законодавстві щодо безвізового перебування. 

property

Другие новости

Гражданство Турции за инвестиции в 2022 году, изменения в законодательстве
Теперь официально! Новые правила получения гражданства Турции за инвестиции в 2022 году. Для подачи заявления на получение турецкого гражданства через недвижимости кадастровая стоимость должна быть не менее 400.000 Долларов США по состоянию на 13 июня. До этой даты при ...
Переезд к морю: ВНЖ при покупке недвижимости в Турции
В каждой стране статус официального длительного проживания дает разные возможности, отличается по названию, процедуре получения, требованиям к нерезиденту. В Турции вид на жительство носит название Икамет, и получить его можно на различных основаниях. Базовые из них:При...
Где лучше купить квартиру в Турции
Для ответа на этот вопрос нужно задать встречный — для чего нужна эта недвижимость? Турция разнообразна. В одних городах можно жить с детьми и наслаждаться морем. В других — развивать бизнес и открывать интернациональный офис. В третьих — окунуться в исконно турецкую ку...
Сколько стоит квартира в Турции и что изменилось в 2022 году
Один из самых распространенных вопросов покупателей сейчас — можно ли купить квартиру в Турции за рубли, учитывая нынешние обстоятельства. Здесь стоит отметить, что рынок недвижимости курортной Аланьи максимально гибкий и быстро реагирует на новые тенденции, спрос. Стро...
Как купить недвижимость в 2022 году выгодно
За последние годы цены на недвижимость во многих странах, не только с морскими курортами, существенно выросли. Есть мнение, что цены в Аланье и других жемчужинах провинции Анталия “накручивают” иностранные покупатели и из-за спроса они “взлетели”, как “мыльный пузырь”. ...
5 советов: Как купить недвижимость в Турции иностранцу
Более 4% всех сделок на рынке жилья в Турции приходится на иностранных покупателей в целом по рынку, и более 20% — в морских городах-курортах. С каждым годом количество иностранных собственников только увеличивается.В ТОП 10 входят покупатели из таких стран:  Ирак, Иран...
Stay

Остались вопросы?

Закажите консультацию у опытных менеджеров, которые помогут Вам во всех вопросах.

Кристина Гливкая
Илона Арнашова
Ульяна Коркмаз
Анастасия Рябкова
Елена Горяинова